Sędziowie

Prezes Sądu - Wioletta Sychniak - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi

Wiceprezes Sądu - Katarzyna Trafisz - podział czynności.pdf


I Wydział Cywilny

  1. Kinga Grzegorczyk - przewodniczący wydziału - podział czynności.pdf
  2. Joanna Borkowska - podział czynności.pdf
  3. Tomasz Kalsztein - podział czynności.pdf
  4. Agata Kłosińska - podział czynności.pdf
  5. Emilia Racięcka - podział czynności.pdf
  6. Anna Waszczyk - podział czynności.pdf

II Wydział Cywilny

  1. Krzysztof Turbiński - przewodniczący wydziału - podział czynności.pdf
  2. Wioletta Sychniak - Prezes Sądu - Delegowana do Sądu Okręgowego w Łodzi
  3. Anna Dhahir-Swaidan - podział czynności.pdf
  4. Agnieszka Kania-Zamorska - podział czynności.pdf
  5. Anna Korczak-Głowacz - podział czynności.pdf
  6. Helena Sarzała - podział czynności.pdf
  7. Krzysztof Ślubowski - podział czynności.pdf
  8. Agnieszka Wrońska-Machnicka - podział czynności.pdf

Sekcja Egzekucyjna w II Wydziale Cywilnym

  1. Bartosz Lewandowski - kierownik sekcji egzekucyjnej - podział czynności.pdf
  2. Anna Braczkowska - podział czynności.pdf

III Wydział Karny

  1. Marek Raszewski - przewodniczący wydziału - podział czynności.pdf
  2. Iwona Konopka - podział czynności.pdf
  3. Joanna Milan-Głowacka - podział czynności.pdf
  4. Ewa Rakowska - podział czynności.pdf
  5. Robert Szychowski - podział czynności.pdf

IV Wydział Karny

  1. Anna Seniuk - przewodniczący wydziału - podział czynności.pdf
  2. Katarzyna Trafisz - Wiceprezes Sądu - podział czynności.pdf
  3. Ewa Bielawska-Cegielska - podział czynności.pdf
  4. Grzegorz Gułajewski - podział czynności.pdf
  5. Karolina Paszkowska-Masłowska - podział czynności.pdf
  6. Dorota Siewierska - podział czynności.pdf

Sekcja Wykonywania Orzeczeń Sądowych IV Wydziału Karnego

  1. Anna Małecka - kierownik Sekcji Wykonywania Orzeczeń Sądowych IV Wydziału Karnego - podział czynności.pdf
  2. Dorota Siewierska - podział czynności.pdf

V Wydział Rodzinny i Nieletnich

  1. Małgorzata Gutkowska - przewodniczący wydziału
  2. Maciej Starostecki
  3. Teresa Dylis
  4. Iwona Zatorska
  5. Grażyna Ogińska
  6. Robert Adamczyk
  7. Joanna Ławnicka
  8. Dorota Łopalewska

VII Wydział Karny

  1. Mariusz Szczygielski - przewodniczący wydziału - podział czynności.pdf
  2. Anna Dziewirska - podział czynności.pdf
  3. Mirosław Nockowski - podział czynności.pdf
  4. Marek Pietruszka - podział czynności.pdf
  5. Małgorzata Wysoczyńska - podział czynności.pdf

VIII Wydział Cywilny

  1. Małgorzata Sosińska-Halbina - przewodniczący wydziału - podział czynności.pdf
  2. Anna Bielecka-Gąszcz - podział czynności.pdf
  3. Bartek Męcina - podział czynności.pdf
  4. Katarzyna Nowicka-Michalak - podział czynności.pdf

Sekcja Wykonywania Orzeczeń Sądowych VII Wydziału Karnego

  1. Agnieszka Walter - kierownik sekcji - podział czynności.pdf